Kurumsal

My Line rent a car olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı varışlı uçuşlar ile şehrimize seyahat eden misafirlerimizin havalimanı araç kiralama konusunda bizden neler talep ettiğini çok iyi biliyor ve talepleriniz doğrultusunda 2012 yılından itibaren İzmir havalimanı araba kiralama hizmetleri sunuyoruz. Kiralık Araç arayışınızda sizlere bir çok oto kiralama, rent a car firmasını birlikte sunmakta ve ekonomik çözümler sağlamaktayız. Hem İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda hem de havalimanına çok kısa bir mesafede olan Gaziemir’de ofisi olan ve araç teslim alma imkanı sunan My Line Rent A Car’ın dönem dönem sunduğu erken rezervasyon fırsatlarını da yakından takip etmenizi öneriyoruz. İzmir rent a car dendi mi akla ilk gelen firmalardan biri olan My Line Rent A Car firmasının yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte harmanladığı kaliteli ve kusursuz hizmet sayesinde İzmir seyahatinizi çok daha ekonomik ve konforlu bir hale getirmeniz mümkün. My Line Rent a Car İzmir Adnan Menderes havalimanı araç kiralama konusunda uzman kadrosu ve son model araçlar ile hizmet veriyor. 


Kurulduğumuz günden bugüne konforlu ve ekonomik araçlarla hizmet vermeyi hedefleyen My Line Rent A Car, İzmir araba kiralama sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor. İzmir havalimanı araç kiralama konusunda takip ettiğimiz şeffaf ve güvenilir politikalar ile siz değerli müşterilerimize her gün bir öncekinden daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik. Günümüz şartlarında araç kiralamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız sayesinde konforlu, güvenli ve  hızlı bir şekilde İzmir havalimanı oto kiralamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Myline Rent a Car standartlara ve kurallara bağlı bir araç kiralama servisi ile rahatlığınızı ve güveninizi sağlıyor. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde sizin için de İzmir’de güzel bir başlangıç öngörüyoruz.
 
Myline Rent A Car® MY LİNE ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ TESCİLLİ BİR MARKASIDIR. Mersis No: 0627107078300001 Ticaret Sicil Numarası: 212386 ( İzmir Ticaret Odası )

Whatsapp Telefon